Arrow
Arrow
Slider

Usługi

Absolutnie olśniewający uśmiech jest zarówno nieodłącznym elementem jak i punktem wyjściowym perfekcyjnego wizerunku i dobrego samopoczucia każdego dnia. Każdy Pacjent uzyska w naszej klinice  kompleksową opiekę, którą opieramy na rzetelnej i nieustannie zdobywanej wiedzy oraz przy zastosowaniu światowej klasy urządzeń. Nasza klinika, powstała z myślą o kreowaniu naprawdę pięknych uśmiechów, dlatego z myślą o naszych Pacjentach oferujemy szeroki katalog usług stomatologicznych.

ENDODONCJA

Troszczymy się o utrzymanie zębów naturalnych. Leczenie kanałowe wykonujemy z użyciem światowej klasy mikroskopu Zumax, który zapewnia 20-krotne powiększenie. Dzięki niemu, leczenie może bardzo dokładne i skuteczne. Pozwala również na uratowanie zębów, które przy zastosowaniu tradycyjnej metody zostałyby przeznaczone do usunięcia.

STOMATOLOGIA
ZACHOWAWCZA

Kompleksowo zajmujemy się profilaktyką, leczeniem próchnicy oraz odbudową tkanek zębów materiałami światłoutwardzanymi. W naszej metody leczenia oparte są na światowej klasie sprzęcie oraz najlepszych materiałach. Dzięki temu osiągamy kształt i połysk zęba, który charakteryzuje się naturalnością, a wypełnienie jest niewidoczne dla oka i nie odróżnia się od naturalnej części zęba.

Bezpieczna stomatologia

z poczuciem komfortu

IMPLANTY

Zajmując się zaawansowanym wypełnianiem braku w uzębieniu, naszym Pacjentom, przywracamy szansę na piękny i zdrowy uśmiech. Nasze zabiegi wszczepiania implantów dają możliwość odbudowy zarówno pojedynczych zębów jak i większej ich ilości. Implanty w pełni naśladują naturalne zęby i są całkowicie bezpieczne. Dzięki implantologii jesteśmy w stanie kreować uśmiech na nowo, tak, aby Pacjent cieszył się nim na lata.

PROTETYKA

W naszym zawodzie bardzo ważne jest poczucie estetyki, równowagi i zachowania odpowiednich proporcji. Piękno odnajdujemy w każdym elemencie i detalu pięknego uśmiechu oraz kreowaniu szczęścia naszych Pacjentów. W naszej klinice oferujemy uzupełnianie braków w uzębieniu oraz przywracamy funkcje narządu żucia. Dzięki nim Pacjenci mogą cieszyć się nowym uśmiechem, o naturalnym i pięknym wyglądzie.

PERIODONTOLOGIA

Aby nasz uśmiech był w pełni zdrowy i naprawdę piękny, należy dbać o kondycję i stan naszych dziąseł, dlatego periodontologia jest bardzo istotną dziedziną stomatologii. W sposób kompleksowy zajmujemy się chorobami przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej naszych Pacjentów. Leczymy choroby dziąseł, stany zapalne przyzębia oraz związane z nim wady wrodzone i nabyte.

STOMATOLOGIA
ESTETYCZNA

Uważamy, że  uśmiech odzwierciedla piękno duszy i jest wyznacznikiem radości życia, samozadowolenia i satysfakcji. Zapewniamy kompleksowe usługi z obszaru stomatologii estetycznej: porcelanowe licówki, mosty i korony, a także nowoczesne i w pełni bezpieczne metody wybielania zębów. Naszym Pacjentom oferujemy nie tylko zdrowy uśmiech, ale i jego piękny i olśniewający rodem z Hollywood wygląd. 

Zabiegi z wykorzystaniem

sprzętu na najwyższym

światowym poziomie

CHIRURGIA
STOMATOLOGICZNA

W naszej klinice wykonujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej z wykorzystaniem najlepszego sprzętu światowej klasy: m.in. the Wand czyli wysokiej klasy urządzenia do znieczuleń. Wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii poprzedzone są wnikliwą diagnostyką i planem leczenia, ponieważ zależy nam na pozostawieniu naturalnych zębów, a zabieg ekstrakcji jest u nas jedynie ostatecznością.

STOMATOLOGIA
DZIECIĘCA

Zdrowy i piękny uśmiech zapewniamy również naszym Małym Pacjentom. W naszej klinice Dzieci leczymy zupełnie bezstresowo oraz uczymy je w jaki sposób mają dbać o swoje ząbki. Dzięki wizytom w naszej klinice Twoje dziecko już nigdy nie będzie bało się wizyty u dentysty. Nawet więcej, stanie się ona miłym i interesującym wydarzeniem w jego życiu.